Teslimat ve Garanti Koşulları

Almış olduğunuz ürün/ürünler ev tekstili kategorsinde ise 2 iş gününde kargolanmaktadır. Yatak/Mobilya Kategorisinde ise 3-5 iş günü arasında kargolanmaktadır.

Tüm ürünlerimiz Tiny Plans garantisi kapsamındadır. Garanti süresi boyunca üründen veya üretimden kaynaklı deformasyon ve benzeri hatalar garanti kapsamındadır. Kullanıcı kaynaklı oluşacak; yüksek ısıda yıkamadan kaynaklı renkte solma, kumaşta pamuklanma, çekme, renk karışması sıvı teması, taşınma esnası deformasyonları veya benzeri hasarlarda ürününüz garanti kapsamından çıkacaktır. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmanız halinde de müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz ve sorununuzu çözmek için elimizden gelen çabayı gösterebiliriz.

Özel Üretim

Kişiye özel olarak İstenilen her ölçü, renk ve modelde üretim sağlayabiliyoruz. Özel üretimlerde teslimat süresi normal kargolanma süresine ek 2 gündür. Ancak özel ölçü siparişlerinizde, üretim hatası, yanlış ürün gönderimi gibi durumlar saklı kalmak üzere  iade ya da değişim hakkınız kesinlikle bulunmamaktadır.


İade veya Değişim Koşulları

Almış olduğunuz ürününün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri Kargo firmasının önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Önemli Not: Ev  tekstili ürünlerde hijyen koşulları gereği kullanılan ürünlerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.

 

 “Tüm ürünlerimiz garanti belgeleriyle birlikte gönderilmektedir. Garanti haklarınızı kullanabilmeniz için lütfen faturanızın kopyasını ve garanti belgenizi muhafaza ediniz“

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR