Beşik & Bariyer Koruma

Genellikle alınan beşiklerde ya da büyüyen beşik karyola modellerinde bulunmayan, sepet beşik ya da anne yanı beşik olarak satılan ürünlerin bazılarında beşik ile birlikte hazır olarak verilen beşik kenarlarında dolaşan ince koruma pedleridir diyebiliriz. 
Beşik çıtalarının arasında var olan açıklar bebeğiniz için tehlike arz etmektedir. Kol, bacak, ayak hatta ve hatta başının sıkışmasını önleyebilmek adına beşik korumalarının kullanımı gereklidir diyebiliriz. Beşik Çıtaları arasındaki mesafe çok dar ve sıkışma tehlikesi oluşturmayan durumlarda ise beşik koruma kullanımı, bebeğinizin hareketlenmesi ile birlikte istenmeyen yaralanmaların ve kazaların önüne geçmiş olacaktır. 
Bizce Beşik koruması yeni doğan bebeklerde son derece gerekli bir üründür. Bebeğinizin büyümesi ve hareketlerinin artması ile birlikte olası kazaların önüne geçen beşik koruması kullanımı son derece önemli bir hal almaktadır. Beşik koruması gerekli olduğu kadar içeriğinde kullanılan malzeme ve beşiğe sabitlenmesi de oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken hususların başındadır. 
Beşiğe bağlanmayan ya da bağlama aparatı bulunmayan korumalar bebeğin boğulma riskini beraberinde getirmektedir. Korumanın içeriğinde kullanılan malzeme de yine mite ve bakteri barındırmayan temizliği kolay olan ürünler olmalıdır. 
Söz konusu çocuklar olduğunda her türlü riski ortadan kaldırmak 
Tiny Plans bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde yerine getiren ürünler sunmaktadır. Her beşiğe uygun ölçüde beşik korumaların üretimini sağlamakla birlikte özel ölçü olarak da size özel dikim hizmeti vermekteyiz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR